Ponad 100,000 osób zaprezentowało swoje stroje na Kawasaki Halloween Parade w Tokio.
Dyrektor generalny Kodansha USA, Dallas Middaugh, potwierdził w piątek, 11 października, na New York Comic Con, że odcinki nowego anime Sailor Moon będą zamieszczane na przeznaczonym dla niego kanale w serwisie Niconico, począwszy od przyszłego roku. Dodał także, że zaistnieje możliwość wyświetlania tekstu dialogu w dolnej części ekranu w dziesięciu językach obcych.
„Code Geass: Bōkoku no Akito 2” (ang. Code Geass: Akito the Exiled 2), czyli drugi odcinek telewizyjnego serialu animowanego, pod tytułem „Code Geass: Bōkoku no Akito”, ukaże się na płytach Blu-Ray i DVD w dniu 25 grudnia.
Telewizyjny serial animowany, zatytułowany „Attack on Titan”, wygrywa na Newtype Anime Awards 2013. „Attack on Titan” zwyciężyło w kategoriach: Reżyseria, Scenariusz, Soundtrack, Piosenka Przewodnia, Postać Żeńska i Tytuł Roku (TV).
Na stronie internetowej ekranizacji powieści ilustrowanej „Boku wa Tomodachi ga Sukunai (Haganai)”, autorstwa Yomi Hirasaki, zamieszczono listę aktorów, którzy wcielą się w postaci znane z telewizyjnego serialu animowanego, oraz nowe fotosy z filmowej adaptacji, przedstawiające głównych bohaterów.
03 listopad 2013 17:36:12 · Nezumi
Katany i wachlarze czas już odłożyć w kąt, gdyż jesienna przygoda z konwentem JAPANicon się zakończyła. Wielu fanom Japonii udało się dotrzeć na miejsce, pozostali niestety nie mieli tej okazji. Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało z mojej perspektywy, zapraszam serdecznie do zapoznania się z tą relacją.
Sztab ludzi odpowiedzialnych za powstanie ekranizacji na podstawie mangi „Kuroshitsuji”, autorstwa Yany Toboso, ujawnił zarówno szczegóły zarysu fabuły, jak i nowe fotosy z filmu.
Komiksowa adaptacja Dragon Ball GT zadebiutuje w „Saikyo Jump” w grudniu.
02 listopad 2013 21:02:15 · Nezumi
Na rynku pojawił się nowy produkt, który został wyprodukowany z wizerunkiem Hello Kitty.
01 listopad 2013 18:18:00 · Mashiro
Oficjalna strona nadchodzącej adaptacji mangi Adachi Toka ujawniła aktorów głosowych zaangażowanych w serię oraz wstępne projekty postaci. Anime pojawi się już w grudniu 2014.
31 październik 2013 17:40:00 · Mashiro
Na tegorocznym Dengeki Bunko Fall Festival pojawiła się zapowiedź nowego anime Black Bullet.
Facebook