04 styczeń 2014 19:00:00 · Megane
To już oficjalne! Fairy Tail powraca na japońskie ekrany już w kwietniu tego roku!
Grupa kowali pod nazwą "Man at Arms" w profesjonalny sposób tworzy bronie bohaterów znanych serii anime lub gier oraz przedstawiają sposób ich tworzenia. Masz swoje ulubione anime lub grę i chciałbyś zobaczyć w jaki sposób wyrabiany jest miecz Twojego ulubionego bohatera? Skomentuj ich filmik z tą porośbą, a może to zrobią!
Satoru Hiura powraca do rysowania, ale tym razem nie „Hotaru no Hikari”, a „Hotaru no Hikari SP”.
Historia stworzona przez Nanę Harutę, autorkę Cactus’ Secret, o dziewczynie, która pracuje jako manager chłopięcej drużyny koszykówki, zadebiutuje podczas „Ribon Festa 2014”.
Sayaka Nakaya to 22-letnia piosenkarka oraz był członek zespołu AKB48. Jej głos będziemy mogli usłyszeć w openingu nadchodzącego anime "Happinesscharge PreCure!".
Yoko Maki, autorka „Aishiteruze Baby”, stworzyła historię o konkurujących ze sobą bliźniakach.
„L♡DK” ukaże się w japońskich kinach w pierwszej połowie kwietnia tego roku.
Adaptacja TV mangi „Sugar Soldier” zagości już wkrótce na ekranach japońskich telewizorów.
Aplikacja Anifone umożliwia korzystanie z motywu „Sword Art Online” na smartphone’a z androidem. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub korzystać ze swojego telefonu wraz z tym oryginalnym motywem, zapraszam do przeczytania tego newsa!
23 grudzień 2013 13:08:46 · Mashiro
Po serii opóźnień ukazał się ostatni trailer nadchodzącej produkcji filmowej. "47 Roninów" w polskich kinach ukaże się już 10-ego stycznia!
Oficjalna strona ujawniła seiyū podkładających głos do nadchodzącej animowanej adaptacji "Gochumon wa Usagi Desu Ka?" produkcji WHITE FOX. Premiera odbędzie się w kwietniu 2014 roku.
Facebook