Pokémon Company International ogłosiła datę polskiej premiery najnowszego rozszerzenia gry karcianej Pokémon Dragon Majesty na 7 września 2018. Dragon Majesty sprowadzi zastępy potężnych smoczych Pokémonów: Reshiramę-GX, Salamence-GX, Dragonite-GX i ponad tuzin innych, łącznie z Charizardem!
Człowiek bez pamięci to thriller kryminalny, oparty na bestsellerowej powieści autorstwa Kim Young-ha. W ciągu 5 dni od premiery film zdobył milion widzów, stając się jednym z najbardziej kasowych thrillerów koreańskiego box office.
Już na początku przyszłego miesiąca do polskich kin wejdzie koreańska produkcja "Bezlitosny", w reżyserii Byun Sung-hyuna.
Kolejne rozszerzenie gry karcianej Sun & Moon—Forbidden Light, zadebiutuje już w maju. Wraz z nim pojawi się ponad 130 nowych kart.
22 październik 2017 16:30:00 · Misa-Chan
Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert japońskiej grupy ONE OK ROCK! Muzycy wystąpią 3 grudnia w warszawskiej Hali Koło!
Rozszerzenie do gry karcianej zmierza do polskich sklepów.
Pokemony po raz kolejny podbijają polskie restauracje McDonald's. Zabawki z kultowej serii można dostać w zestawach Happy Meal.
Premiera pierwszego tomu już we wrześniu.
29 maj 2017 11:47:28 · Wojtini
Wydarzene odbędzie sie w terminie 1 - 4 czerwca.
Zapalona grupa cosplayerów szykuje dwudziestominutowy spektakl pełen muzyki, humoru i przede wszystkim - zabawy.
Jeszcze w kwietniu krakowskie Kino Pod Baranami wyemituje film anime Ghost in the Shell.
Facebook