Zarówno zimą, jak i latem w Japonii odbywa się masa rozmaitych festiwalów. Już dzisiaj zacznie się seria wspaniałych pokazów fajerwerków na letnich festiwalach w Japonii. Sprawdźcie sami, co ciekawego odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni w najbliższym czasie!
Anime zadebiutuje już w październiku.
24 lipiec 2014 22:30:00 · Mashiro
Nadszedł czas na kolejny sondaż zorganizowany przez japońską stronę internetową Charapedia. Tym razem wyniki wyłoniły top 20 dziewczyn tsundere z anime. Które postaci z początku zimne i nieprzyjazne tak naprawdę stały się czułe i przyjemne w najlepszym stylu według 10 000 internautów? Sprawdźcie sami!
To już druga przerwa w tym roku.
18 lipiec 2014 22:00:00 · Misa-Chan
Już w ten weekend odbędzie się wyczekiwany przez Was konwent Animachina!
18 lipiec 2014 18:30:55 · Bazyl
Mighty No. 9 - nowa gra Keiji'ego Inafune, ojca Mega Mana, otrzyma anime, które zobaczymy już w 2 kwartale 2016 roku
18 lipiec 2014 15:06:40 · Krowen
W jednej z poprzednich recenzji pisałem, jak ogromnym uniwersum stał się świat Pokemonów.Sześć generacji, setki odcinków anime, 15 filmów pełnometrażowych… i oczywiście gry. Od planszowych, poprzez bijatyki do tych najważniejszych, Pokemonów typu RPG, od których wszystko się zaczęło. Warto na Pokemon X/Y spojrzeć właśnie przez pryzmat gry RPG, a nie kolejnej części sagi o „kieszonkowych potworach”.
Sequel oryginalnej mangi zainspirował w zeszłym roku powstanie telewizyjnego serialu aktorskiego w reżyserii Takashi’ego Miike.
Harper niedawno pracował nad filmem aktorskim „Na skraju jutra” (ang. Edge of Tomorrow).
Użytkownik japońskiej strony internetowej Niconico opublikował piosenkę „Let It Go” z filmu pt. „Frozen” w wykonaniu Hatsune Miku, wraz z teledyskiem.
Scenariuszem ponownie zajmie się Akira Toriyama.
Najnowszy odcinek anime24TV
Patronaty


  • watcon


  • b6

  • b6
Rekomendacje
Facebook