Kolejne ciekawe materiały trafiają do sieci, mimo iż wydarzenie Netflix Geeked Week rozpocznie się dopiero jutro. Tym razem gigant streamingu zaserwował nową zapowiedź nadciągającego filmu anime o tytule Dom na falach (Drifting Home / Ame wo Tsugeru Hyouryuu Danchi).

Sprawdźcie poniżej nowy zwiastun produkcji, która trafi na Netflix tuż po wakacjach.

 

 

Opis: Szóstoklasiści Kosuke i Natsume to sąsiedzi i przyjaciele. Pewnego wakacyjnego dnia, gdy bawią się w bloku przeznaczonym do rozbiórki, zostają wciągnięci w wir przedziwnych zdarzeń. Nagle okazuje się bowiem, że wokół siebie widzą tylko bezkresne morze. Czy Kosuke i jego towarzysze będą w stanie wrócić do swojego świata? Letnia podróż pełna pożegnań dopiero się rozpoczyna.

Za reżyserię tego filmu odpowiada Hiroyasu Ishida. Pracował on także nad scenariuszem, razem z Minaką Sakamoto i Hayashim Morim. Pozycję producenta pełni Kouji Yamamoto. Cały projekt powstaje z ramienia studia Colorido, które dostarczyło taki film jak A Whisker Away. W obsadzie głosowej wystąpią: Mutsumi Tamura, Asami Seto, Ayumu Murase, Daiki Yamashita, Yumiko Kobayashi, Inori Minase i Kana Hanazawa.

Film anime Dom na falach trafi na polski Netflix już 16 września 2022 roku.