Tak jak informowaliśmy na początku zeszłego miesiąca, wielkimi krokami zbliża się premiera polskiej książki sci-fi/fantasy, Soru Hanta: Narodziny bohatera. Serwis Anime24 dzierży nad tym tytułem patronat medialny, więc czujemy obowiązek przekazania wam bardzo ciekawego ogłoszenia.

Autor wspomnianego tytułu, razem z wydawnictwem WasPos, rozpoczął specjalną przedsprzedaż, w której można nie tylko nabyć książkę w promocyjnej cenie, ale także uzyskać egzemplarz (lub egzemplarze) z autografem i dedykacją. Szczegóły znajdziecie na oficjalnym facebookowym fanpage’u poniżej. Przedsprzedaż autorska potrwa tylko od 10 do 14 grudnia 2021 roku.

 

 

Opis książki

XXII wiek. Dziesięcioletni Deynard Redo traci ojca. Chłopiec zamierza pójść w jego ślady i zostać Świetlikiem – członkiem elitarnego oddziału zwalczającego obcą rasę, Pirsjan. Mając osiemnaście lat, razem z najlepszym przyjacielem Tomem dołącza do akademii GWD, w której szkolone są przyszłe Świetliki. W krótkim czasie akademię atakuje tajemnicza grupa, a Deynard ratuje życie jednemu z rekrutów – jak się okazuje, jest to jego dawna przyjaciółka z dzieciństwa, Chisa. Między tą dwójką zaczyna rodzić się uczucie.

Coś więcej niż magia. Do powstrzymania inwazji kosmitów nie wystarczą zmyślne zaklęcia i dobre chęci. Tylko użytkownicy ranu – tajemniczej mocy drzemiącej w ludzkich sercach – są w stanie ocalić Ziemię.

To historia o odwiecznym konflikcie dobra ze złem, w której centrum mógł znaleźć się każdy z nas. Tylko gwiazdy wiedzą, ile należy poświęcić w obronie tego, co kochamy.

Książka Soru Hanta: Narodziny bohatera zadebiutuje już 21 lutego 2022 roku, a redakcja Anime24 specjalnie dla was zrecenzuje tę pozycję. Przygody Deynarda Redo będą dostępne w Empiku i w innych księgarniach fizycznych, jak i internetowych.