Choć wielu graczy chciałoby sięgnąć po sequel wydanego w 2019 roku Sekiro : Shadows Die Twice, nie zapowiada się na to, aby zespół ze studia FromSoftware miał powrócić do tego uniwersum. Okazuje się jednak, że już wkrótce powstanie nieco inny projekt powiązany z tym nagradzanym tytułem.

W sieci pojawiły się doniesienia wskazujące, że Sekiro : Shadows Die Twice otrzyma adaptację anime. Obecnie jest to tylko przeciek, ale pochodzi on z bardzo wiarygodnego źródła, które wielokrotnie dostarczyło interesujące nowinki, jeszcze przed oficjalną zapowiedzią. Na ten moment wiadomo tylko, że produkcję tę ma przygotować japońskie studio. Nie jest za to znany nawet format. Sekiro : Shadows Die Twice może powrócić jako film anime, ale także jako odcinkowa seria anime. A wy, którą formę byście preferowali?

dvvddv

 

Znajdź własną drogę do zemsty w uznanej przez recenzentów grze studia FromSoftware, twórców Bloodborne i serii Dark Souls.

Poznaj Japonię okresu Sengoku z końca XVI wieku, stawiając czoło potężnym przeciwnikom w mrocznym, pokręconym świecie. Wykorzystaj arsenał śmiercionośnych narzędzi protetycznych i umiejętności ninja, przekradając się obok wrogów, przemieszczając się alternatywnymi ścieżkami i biorąc udział w krwawych walkach.

Poznaj smak zemsty. Odzyskaj honor. Nieszablonowo zadawaj śmierć.

Gra Sekiro: Shadows Die Twice jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One. Kiedy tylko pojawią sie nowe informacje na temat adaptacji anime, od razu je wam przekażemy.

 

Tagi Gry Anime