Na odbywającym się dzisiaj streamie Nintendo Direct nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej wyczekiwanych gier, które zmierzają na konsolę Switch. Gigant z Dalekiego Wschodu podzielił się dokładnym terminem premiery sequela The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że wspomniana kontynuacja otrzyma tytuł The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a po drugie trafi na konsolę Nintendo Switch już 12 maja 2023 roku. Sprawdźcie poniżej jeszcze świeży zwiastun, który dostaliśmy właśnie dzisiaj.

 

 

Sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild został oficjalnie zapowiedziana na targach E3 w 2019 roku. Co ciekawe, już latem 2020 roku aktorzy głosowi wyjawili, że zakończyli swoje prace nad tym tytułem, co oznaczało, że proces deweloperski znajdował się na naprawdę dalekim etapie. Niedawno potwierdzono, że premiera nie odbędzie się w 2022 roku, chociaż właśnie takie plany mieli wydawca i deweloperzy. Miejmy nadzieję, że czas do maja upłynie bardzo szybko.

Gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild zadebiutowała w marcu 2017 roku i do dzisiaj pozostaje jedną z najbardziej grywalnych pozycji konsoli Switch. Jeśli posiadacie tę platformę to koniecznie musicie sprawdzić ten tytuł.

Zamierzacie ograć The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?

 

 

Tagi Gry