Powrót na Wyspę Shironagasu to visual novel, za którą odpowiadają firma TABINOMICHI i HYOGO ONIMUSHI. Produkcja ta zadebiutowała na pecetach (Steam) w marcu 2020 roku, a już niedługo pojawi się także na Switchu.

Właściciele konsoli Nintendo będą mogli sięgnąć po ten tytuł już 17 listopada 2022 roku. Taką informację udostępniły sklepy internetowe Biccamera i Neowing.

 

Tajemnicza gra przygodowa i powieść wizualna osadzona na opuszczonej Wyspie Shironagasu. Eksploruj wyspę i odkryj jej złowrogie sekrety jako detektyw Sen Ikeda i jego asystentka Neneko Izumozaki.

Sen Ikeda, detektyw z Nowego Jorku, otrzymuje zaproszenie na tajemniczą Wyspę Shironagasu, dzięki testamentowi zmarłego milionera. Razem z Neneko Izumozaki, dziewczyną z nadzwyczajnymi umiejętnościami, decyduje się on udać na odosobnioną wyspę. Rozwikłaj niezliczone tajemnice i morderstwa! Spotkaj enigmatyczne i urzekające osobowości! Odkryj wszystkie tajemnice Shironagasu! Przeżyj i ucieknij ze złowieszczej wyspy.

 

Na Steam gra jest dostępna z polskimi napisami, ale możliwe, że wersja switchowa umożliwi tylko rozgrywkę z angielskimi napisami.

 

 

Tagi Gry