Od premiery gry Tales of Arise minęło już ponad pół roku, a przedstawiciele firmy Bandai Namco pragną podzielić się ze społecznością graczy bardzo dobrymi wieściami.

Oficjalnie poinformowano, że światowa sprzedaż (fizyczna i cyfrowa) wspomnianej produkcji przekroczyła już 2 miliony egzemplarzy. Poniżej znajdziecie komunikat wydawcy.

 

 

Podany wynik jest o tyle imponujący, gdyż zaledwie w październiku poinformowano, że sprzedaż gry wynosiła 1,5 mln sztuk. Wygląda zatem zatem na to, że mimo mijających miesięcy po tytuł ten sięgają kolejne rzesze graczy.

300 lat tyranii. Tajemnicza maska. Utracony ból i wspomnienia. Dzierż płonący miecz i dołącz do tajemniczej, nietykalnej dziewczyny, by walczyć z ciemiężcami. Przeżyj opowieść o wyzwoleniu z udziałem postaci wyrażonych w grafice następnej generacji!

Świat przyrody narysowany „atmosferycznym shaderem”

Wprowadzamy nowy shader graficzny inspirowany anime i obrazami akwarelowymi. Postacie o atrakcyjnych wizerunkach umieszczone zostają na tłach o pięknej i delikatnej grafice.

Odkryj świat, który wydaje się być żywy

Ruszaj do krainy Dahna, gdzie niepowtarzalne, naturalne otoczenie zmienia się w zależności od pory dnia. Wspinaj się na skały, pływaj w rzekach, usiądź przy ognisku, gotuj jedzenie, ruszaj do kolejnego miasta, pokonaj mistrza obcej planety i wyzwól lud!

bfdb

 

Stylowa akcja i walki

Poprzez nowy system, „Boost Strike”, możesz teraz łączyć kombinacje potężnych ataków, wspólnych z członkami twojej drużyny. Połącz Artes, Boost Attacks i serie Boost Strikes, aby pokonać wrogów!

Poznaj historię podzielonych ludów Renan i Dahnan

Główni bohaterowie, którzy zdecydują o losach tych dwóch krain, to Alphen i Shionne. Pokonają oni liczne przeszkody i zbliżą do siebie oraz do swej niepowtarzalnej grupy przyjaciół. Świetne animacje od ufotable zostają wstawione w kluczowych chwilach fabuły, dodając kolorytu do wyprawy naszych postaci.

Gra Tales of Arise jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini