Netflix szykuje kolejną gratkę dla fanów japońskich komiksów i animacji. Już tej wiosny światło dzienne ujrzy nowa adaptacja mangi autorstwa Tsukasy Hōjō, City Hunter.

Do sieci trafiła którka zapowiedź wspomnianego filmu aktorskiego, a my poznaliśmy termin premiery tego widowiska. Subskrybenci z całego świata, w tym również z Polski, będą mogli sięgnąć po ten seans już 25 kwietnia 2024 roku. Wspomniany materiał wideo znajdziecie na poniższej prezentacji (od 1:53).

 

 

Ryo Saeba jest znany jako City Hunter, czyli człowiek, który podejmie się każdego zadania - może być ochroniarzem lub nawet zabójcą na zlecenie. Ryo działa razem ze swoją partnerką, Kaori Makimurą, młodszą siostrą zmarłego przyjaciela. City Hunter pilnuje porządku na ulicach miasta.

Ryōhei Suzuki (HK/Hentai Kamen, Tokyo Tribe, Tokyo MER) zagra głównego bohatera, czyli Ryo Saebę. Poza nim na planie gościła Misato Morita (One Week Friends, Koi Suru Haha-tachi), która wcieli się w główną postać żeńską, Kaori Makimura. Za reżyserię tego filmu odpowiada Yuichi Sato (Kisaragi, Nōnai Poison Berry). Tatsuhiro Mishima (Yu Yu Hakusho) zajął się scenariuszem, Yoshihide Otomo (INU-OH, Lupin Zero, Orange) odpowiada za muzykę. Shinichi Takahashi to producent wykonawczy a Keisuke Sanpei i Kosuke Oshida pełnią funkcję producentów.

 

W przeszłości manga City Hunter doczekała się adaptacji osadzonej w Hong Kongu, Korei Południowej a nawet we Francji. Tym razem jednak na widzów czekają wydarzenia rozgrywające się w Japonii.

Manga City Hunter ukazywała się od 1985 do 1991 roku. Tytuł ten doczekał się kilku projektów animowanych i aktorskich. Produkcja Netfliksa będzie kolejną adaptacją tego ponadczasowego dzieła. Do zobaczenia już 25 kwietnia 2024 roku.