Boichi to rysownik dobrze znany fanom mangi i anime. W jego rysowniczym dorobku znajdziemy takie hity jak Dr. Stone i Sun-Ken Rock. W latach 2016 - 2019 Boichi stworzył mangę o tytule Origin, która zakończyła się na 10 tomach. To właśnie ten tytuł zainteresował tym razem rynek zachodni.

Jak poinformował serwis Variety, firmy Kodansha i Majestic Limited przygotowują hollywoodzki film aktorski na podstawie mangi sci-fi Origin.

 

Opis: Akcja rozgrywa się w 2048 roku. Japonia jest połączona z kontynentem przez sieć linii kolejowych, a pośród ludzi chodzą roboty ze sztuczną inteligencją. Tylko jedna istota może powstrzymać te zabójcze maszyny - ich prototyp o nazwie Origin.

Szczegóły na temat ekipy produkcyjnej i obsady tego projektu nie są jeszcze znane. Wygląda jednak na to, że w prace zaangażowani będą Josh Boone, Danny Chan i Darius Shahmir z ramienia Majestic Limited.

Mając na uwadze, że film powstanie w Hollywood, istnieje spore prawdopodobieństwo, że również cały setting fabularny zostanie przeniesiony z Japonii do USA. Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat tego przedsięwzięcia, od razu je wam przekażemy.

Jak sądzicie, ten projekt może się udać?

 

Tagi Filmy Manga