Chainsaw Man to stanowczo jedna z najwyżej ocenianych, a do tego najpopularniejszych zeszłorocznych serii anime. Mimo iż studio MAPPA nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie sequela tego tytułu, czytelnicy mangi są pewni, że Denji jeszcze powróci na ekrany.

Do sieci trafił właśnie bardzo interesujący przeciek, który powinien zainteresować fanów Chainsaw Mana. Według zaufanego źródła, które już wielokrotnie dostarczyło sprawdzone informacje, dowiadujemy się, że wspomniana seria doczeka się wkrótce nie tylko drugiego sezonu, ale także filmu anime.

dvvd

 

O ile materiał na drugi sezon raczej nie stanowi tajemnicy, wszak manga autorstwa Tatsukiego Fujimoto ma jeszcze sporo rozdziałów do zekranizowania, o tyle wokół potencjalnego filmu podniosło się już sporo dyskusji.

Niektórzy obawiają się, że studio MAPPA pójdzie w ślady ufotable i stworzy adaptację kolejnego wątku w formie produkcji kinowej, zamiast serii odcinkowej. Podobny zabieg miał miejsce w przypadku Demon Slayera (Kimetsu no Yaiba). Inni natomiast uważają, że film może stanowić idealną okazję do przedstawienia fabuły light novel Chainsaw Man: Buddy Stories. To krótka opowieść o przygodach detektywistycznych Denjiego i Power.

 

 

Opis: Denji chciałby wieść normalne życie, ale pewnego dnia zostaje zabity przez złego demona. To jednak nie koniec jego historii. Denji łączy sie z zaprzyjaźnionym demonem-piłą i staje się człowiekiem-piłą, po czym dołącza do organizacji walczącej ze złymi demonami.

Za powstanie mangi Chainsaw Man odpowiada Tatsuki Fujimoto, autor docenianego tytułu Fire Punch. Wersję animowaną przygotowuje studio MAPPA, które odpowiada za takie tytuły jak Jujutsu Kaisen, czy najnowszy sezon Attack on Titan.

Trzeci sezon losów Denjiego nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale bądźmy dobrej myśli. Kto wie, może już niedługo twórcy ogłoszą odcinkową kontynuację i film anime.