Netflix postanowił pozytywnie zaskoczyć polskich fanów anime. Niedawno w ręce subskrybentów z naszego kraju oddano pierwsze 7 odcinków drugiego sezonu serii Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer). Teraz natomiast na platformie pojawiło się pozostałe 11 epizodów drugiego sezonu.

Oznacza to, że polscy subskrybenci Netfliksa mogą już obejrzeć wątki Mugen Train i Entertainment District.

bb

 

Polski Netflix nadal pozostaje w tyle z dystrybucją tego tytułu. W zeszłym roku w japońskiej telewizji pojawił się liczący 11 odcinków trzeci sezon. Obejmował on wątek Swordsmith Village.

Teraz z kolei widzowie z Kraju Kwitnącej Wiśni przygotowują się do premiery czwartego sezonu. Emisja animowanej wersji wątku Hashira Training wystartuje w kwietniu 2024 roku. Jednocześnie przypominamy, że od niedawna w polskich kinach można obejrzeć produkcję anime o tytule Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba To the Hashira Training - składa się na nią ostatni odcinek trzeciego sezonu, oraz pierwszy odcinek nadciągającego czwartego sezonu.

 

Kimetsu no Yaiba to jedna z najpopularniejszych mang ostatnich lat. Tytuł ten skupia się wokół młodych pogromców demonów. Rodzina Tanjiro została wymordowana przez bezwzględnego Muzana, a jego siostra, Nezuko, zamieniona w demona. Tanjiro dołącza do oddziału pogromców demonów, a jego celem staje się nie tylko powstrzymanie Muzana, ale także zamiana Nezuko w człowieka.