Już od dawna nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat zapowiedzianego jakiś czas temu trzeciego sezonu serii anime One Punch Man. Światło dzienne ujrzały właśnie nowe szczegóły związane z powrotem animowanych przygód Saitamy.

Dowiedzieliśmy się, że trzeci sezon ponownie przygotuje studio J.C. Staff, które odpowiadało także za drugą serię. Dla przypomnienia, pierwszy sezon stworzył Madhouse. W ręce widzów oddano także nowy zwiastun, który znajdziecie poniżej.

 

 

Poza studiem, poznaliśmy także nazwiska kluczowych członków ekipy pracującej nad trzecim sezonem tej serii anime. Kenichiro Komaya zajmuje się reżyserią, a nad kompozycją całego anime czuwa Yuka Yamada. Również on pracuje nad scenariuszem. Z kolei design postaci to dzieło Kyoko Taketani. Muzykę skomponuje Natsumi Tabuchi.

Historii zawartej w mandze One Punch Man prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzieło ONE i Yūsuke Muraty opowiada losy bohatera, który jest w stanie pokonać każdego rywala i stwora dosłownie jednym uderzeniem. Główny wątek fabularny kręci się wokół komediowych sytuacji z udziałem Saitamy i jego towarzyszy.

Data premiery trzeciego sezonu tej serii jeszcze nie jest znana. Na koniec jednak warto przypomnieć, że już w czerwcu 2022 roku zapowiedziano hollywoodzki film aktorski stanowiący adaptację tej mangi. Funkcję reżysera obejmuje Justin Lin (Szybcy i wściekli 9), a scenariusz przygotowują Scott Rosenberg i Jeff Pinkner (Venom).