Szykuje się prawdziwa niespodzianka dla fanów twórczości Tatsukiego Fujimoto. Oficjalnie ogłoszono, że niedawno stworzony przez niego one-shot doczeka się filmu anime. Mowa oczywiście o historii o tytule Look Back.

Tatsuki Fujimoto to autor Chainsaw Mana, a Look Back jest historią, która zyskała światowy rozgłos. W Polsce pozycja ta ukazała się nakładem wydawnctwa Waneko, jako jeden tomik.

 

 

Fujino, święcie przekonana o własnym talencie, i zamknięta w sobie Kyoumoto… Dwie dziewczynki mieszkające w małym miasteczku, które połączyła pasja do rysowania mangi. Przyjaźń, dla której upływ czasu nie stanowi problemu… Oto wyjątkowa opowieść o dojrzewaniu.

Za powstanie tego filmu anime odpowiada studio Durian. Pozycję reżysera obejmuje Kiyotaka Oshiyama (Flip Flappers). Zajął się on także scenariuszem i projektem postaci. Ponadto, wspomniane studio Durian należy właśnie do Oshiyamy.

One-shot Look Back zadebiutował w lipcu 2021 roku. Na przestrzeni ostatnich kilku lat tytuł ten zdobył liczne prestiżowych wyróżnienia. Szykuje się zatem naprawdę interesująca opowieść.

Film anime Look Back wejdzie do japońskich kin już 28 czerwca 2024 roku.