Dokładnie dzisiaj pojawiły się dwa finałowe odcinki drugiej części serii anime Bleach: Thousand-Year Blood War. Przedstawiciele studia Pierrot nie zamierzają trzymać widzów w niepewności i już teraz podzielili się krótkim teaserem kolejnej paczki epizodów.

Poniższy materiał zdradza, że Ichigo i jego przyjaciele powrócą w 2024 roku. Niestety, żaden bliższy termin nie został jeszcze wyjawiony.

 

 

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek obejmuje rozdziały 481 - 686. To właśnie ta fabuła zostanie zawarta w nowych epizodach, które dostaniemy w czterech paczkach. Thousand-Year Blood War podejmuje konflikt między armią Quincy i Shinigami. Głównym antagonistą opowiadanej historii jest potężny Yhwach i jego podwładni. Funkcję protagonisty nowego sezonu Bleacha ponownie obejmuje Ichigo Kurosaki.

Manga Bleach ukazywała się od 2001 do 2016 roku. Czytelnicy dzieła Tite Kubo od dawna wiedzą, jak zakończy się ta historia, a mimo to nowe odcinki cieszą się ogromną popularnością. Niestety, na obecny moment nie wiadomo, kiedy rozpocznie się emisja trzeciej i czwartej części Bleach: Thousand-Year Blood War. Możemy jednak śmiało założyć, że finał wszystkich nadciągających epizodów przypadnie na 2025 rok.

Najprostsza analiza matematyczna sugeruje, że Bleach: Thousand-Year Blood War powróci w nowych odcinkach w kwietniu 2024 roku, skoro poprzednia część pojawiła się w lipcu 2023 roku. Możliwe jednak, że wystąpią drobne opóźnienia, więc nie bądźcie zaskoczeni, jeśli trzecia z zaplanowanych czterech części tego tytułu wystartuje dopiero w lipcu 2024 roku.