Już za kilka miesięcy odbędzie się premiera serii anime, na którą czekają widzowie z całego świata. Podczas odbywającego się właśnie wydarzenia Aniplex Online Fest 2023 pojawiła się nowa zapowiedź produkcji o tytule Solo Leveling.

Sprawdźcie na poniższym materiale, co zaoferuje ta seria.

 

 

Opis: Na Ziemi nieoczekiwanie zaczynają pojawiać się portale, za którymi czają się demony. Grupki ludzi zyskują super moce i rozpoczynają walkę z bestiami. Główny bohater tego tytułu to Jin-Woo Sung, czyli wojownik najniższej rangi o niemal zerowym poziomie mocy. Pewnego dnia młody mężczyzna jako jedyna osoba zyskuje zdolność podnoszenia swojego poziomu, a co za tym idzie bardzo szybko staje się najpotężniejszym wojownikiem na świecie.

W lipcu zeszłego roku zmarł rysownik odpowiedzialny za tę manhwę, Sung-rak Jang. Choć tytuł ten wydawał się zakończony, niedawno pojawiły się nowe rozdziały Solo Leveling.

vdvd

 

Serię anime Solo Leveling przygotowuje studio A-1 Pictures (Sword Art Online), a reżyserem jest Shunsuke Nakashige (Mother of the Goddess' Dormitory). Za scenariusz odpowiada Noboru Kimura (Gundam Build Divers, Nyaruko: Crawling with Love!). Design postaci to dzieło Tomoko Sudo (Alice in Borderland, Fragtime). Nad muzyką czuwa Hiroyuki Sawano (Attack on Titan i 86).

Data premiery serii anime Solo Leveling to styczeń 2024 roku. Przez wielu tytuł ten już teraz został okrzyknięty najlepszą produkcją anime przyszłego roku.

Tagi Anime Manga