Już za nieco ponad miesiąc powróci wysoko oceniana seria anime. Studio MAPPA podzieliło się nową zapowiedzią drugiego sezonu produkcji odcinkowej o tytule Jujutsu Kaisen.

Wspomniana seria doczeka się nowych odcinków już 6 lipca 2023 roku. Sprawdźcie na poniższym materiale, jakie szalone wydarzenia czekają na was tym razem.

 

 

Opis serii: Podczas ataku demonów Yuuji Itadori postanawia zjeść zapieczętowany palec legendarnego demona. Tak młodzieniec zyskuje potężną moc i dołącza do akademii szkolącej pogromców demonów.

Drugi sezon serii anime Jujutsu Kaisen będzie emitowany bez przerwy przez pół roku. Oznacza to, że na widzów ponownie czekają 24 odcinki. Zostaną podjęte wątki "Hidden Inventory/Premature Death" i "Shibuya Incident".

Pierwsza seria tego tytułu zadebiutowała w październiku 2020 roku i dobiegła końca w marcu 2021 roku. Manga stanowiąca podstawę tej historii ukazuje się od marca 2018 roku i do tej pory nie pojawił się ostatni rozdział. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku w polskich kinach gościł prequelowy film anime Jujutsu Kaisen #0.

Czekacie na nowe odcinki tej serii?