Jeszcze do niedawn film anime Black Clover: Sword of the Wizard King był datowany na końcówkę marca. Niedawno jednak premiera tej produkcji pełnometrażowej została przerzucona na czerwiec.

Przedstawiciele Netfliksa postanowili przypomnieć swoim subskrybentom, że wkrótce czeka ich wyprawa do świata magii. Na wydarzeniu AnimeJapan 2023 został przedstawiony nowy zwiastun filmu anime Black Clover: Sword of the Wizard King. Sprawdźcie go poniżej.

 

 

W obsadzie tej produkcji pojawią się aktorzy głosowi znani z serii odcinkowej. Dołączy do nich Toshihiko Seki, który zagra Konrada Leto, tytułowego króla czarodziejów.

Popularna manga „Black Clover”, która jest publikowana w Weekly Shonen Jump (wyd. Shueisha) i została sprzedany w ponad 18 mln egzemplarzy, zostanie po raz pierwszy przeniesiona na wielki ekran. Film to oryginalna historia, której nie opisano w mandze. Jest to opowieść o królu czarodziejów (Wizard King). Nad jej produkcją będzie czuwał autor mangi — Yūki Tabata.

 

 

W świecie, w którym magia jest najważniejsza, Asta, chłopiec, który urodził się bez magicznych mocy, pragnie zostać „królem czarodziejów”, aby pokonać przeciwności, dowieść swojej siły i dotrzymać obietnicy złożonej przyjaciołom.

Film anime Black Clover: Sword of the Wizard King trafi do japońskich kin już 16 czerwca 2023 roku. Tego samego dnia odbędzie się światowa premiera na Netfliksie - również w Polsce.