Już za niecały tydzień na Netfliksie zagości nowa porcja odcinków serii anime Tiger & Bunny 2. Gigant streamingu podzielił się pełną zapowiedzią nadciągających epizodów.

Wspomniane wideo znajdziecie poniżej. Tiger & Bunny 2 powróci w drugiej części już 7 października 2022 roku.

 

 

 

 

Opis: W Sternbild City ludzie wszystkich ras i grup etnicznych żyją obok superludzi o niesamowitych zdolnościach nazywanych NEXT, którzy wykorzystują swoje umiejętności, aby utrzymać pokój.

Bohaterowie noszą loga sponsorów, pomagają namierzać przestępców i ratują ludzi, aby poprawiać wizerunek swoich firm i zdobywać punkty. Ich działania są transmitowane w popularnym programie „Hero TV”. Uczestnicy programu wspinają się w corocznych rankingach i próbują zdobyć tytuł „Króla bohaterów”.

Kotetsu T. Kaburagi i Barnaby Brooks Jr kontynuują swoje bohaterskie działania, aby wzmocnić wizerunek firmy Apollon Media, a także utrzymać pokój. System bohaterów, który powstał w Sternbild City, został przyjęty w różnych miejscach na całym świecie. Pojawia się coraz więcej bohaterów. Do Sternbild City również przybywa nowy superbohater. Czy Kotetsu i Barnaby, którzy przecież mają już doświadczenie, będą w stanie sprostać stawianym im oczekiwaniom?

Oryginalna seria anime Tiger & Bunny była emitowana od kwietnia do września 2011 roku. Produkcja ta doczekała się także dwóch filmów kinowych - Tiger & Bunny the Movie: The Beginning (2012) i Tiger & Bunny The Movie -The Rising- (2014). Akcja nowego sequela została osadzona już po wydarzeniach z drugiej kinówki.

Przypominamy, że pierwsza część składała się z 13 odcinków. Tym razem na subskrybentów Netfliksa czekają epizody 14 - 25.

 

Tagi Anime Netflix