Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru (My Dress-Up Darling) to wysoko oceniana seria anime, której emisja odbyła się między styczniem, a marcem 2022 roku. Choć od zakończenia tego tytułu nie minęło zbyt wiele czasu, już teraz w ręce widzów oddano bardzo dobre wieści.

Oficjalnie ogłoszono, że wspomniana seria doczeka się kontynuacji. Choć nie sprecyzowano formatu dalszych losów Marin i Gojou, powinniśmy spodziewać się drugiego sezonu serii odcinkowej, aniżeli projektu pełnometrażowego. Poniżej znajdziecie oficjalny komunikat, wraz z nową grafiką przygotowaną przez autora.

My Dress-Up Darling to historia nastoletniego Gojou Wakany, który uwielbia tworzyć lalki. Pewnego dnia o pomoc prosi go piękna Marin Kitawaga. Okazuje się, że dziewczyna jest cosplayerką i pragnie, aby Gojou przygotował dla niej strój bazowany na postaci z gry. Tak zawiązuje się niezwykła przyjaźń między tą dwójką.

Wspomniany tytuł cieszył się umiarkowaną popularnością przed premierą serii anime. Jednak, kiedy zadebiutowały pierwsze odcinki, popularność mangi "wystrzeliła w kosmos". Fani japońskich animacji oszaleli na punkcie tego tytułu, oraz oczywiście uroczej Marin. Zapowiedź kontynuacji serii odcinkowej wydawała się tylko kwestią czasu.

 

Shinichi Fukuda tworzy swoje dzieło do stycznia 2018 roku, a kolejne rozdziały nadal się ukazują. Na obecny moment nie wiadomo, jak i kiedy zakończy się ta historia. Dodatkowe informacje na temat kontynuacji niedawnej ekranizacji także nie są jeszcze znane. Możemy jednak założyć, że w nadciągający projekt ponownie zaangażowane będzie studio CloverWorks.

Tagi Anime Manga