Już na początku przyszłego miesiąca nastąpi premiera drugiej części wysoko ocenianej serii anime Spy x Family. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun promujący nowe przygody Anyi i jej przybranych rodziców.

Do rodziny Forgerów dołączy nowy psi towarzysz!

Opis: To historia szpiega o pseudonimie Zmierzch, który otrzymuje zadanie dotarcia do szefa wrogiej organizacji, Donovana Desmonda. Aby tego dokonać zakłada fikcyjna rodzinę. Adoptuje córkę, którą zapisuje do elitarnej szkoły, w której uczy się dziecko Desmonda. Zmierzch nie ma pojęcia, że jego przybrana żona to tak naprawdę zabójczyni do wynajęcia, a zaadaptowana córka potrafi czytać w myślach.

Wcześniejsze plotki wskazywały, że na cały sezon złoży się łącznie 25 odcinków, czyli prawdopodobnie druga część obejmie aż 13 epizodów.

Manga Spy x Family ukazuje się od 2019 roku i cieszy się ogromną popularnością. Za powstanie animowanej wersji odpowiadają cenione studia: WIT (Attack on Titan) i CloverWorks. Premiera pierwszej części odbyła się 9 kwietnia 2022 roku. Nowa porcja odcinków wystartuje dokładnie 1 października 2022 roku.

Czekacie na powrót tego tytułu?