Podczas gdy fani Bleacha mogą już ze zniecierpliwieniem wyglądać premiery nowego sezonu anime, subskrybenci Netfliksa, wyglądający nowych odcinków Beastars, muszą uzbroić się w niemałą dozę cierpliwości.

Oficjalnie ogłoszono, że finałowy sezon serii anime Beastars zadebiutuje na Netfliksie w 2024 roku. Żadna dokładniejsza data jeszcze nie padła.

 

 

Trzeci, a zarazem finałowy sezon serii Beastars został zapowiedziany w lipcu zeszłego roku. Tak długo okres oczekiwania na nową porcję odcinków może wynikać z faktu, że studio Orange pracuje obecnie nad innym projektem. Niedawno ogłoszono, że twórcy anime Beastars przygotowują nową adaptację mangi Trigun. Premierę wyznaczono na 2023 rok.

Dla przypomnienia, fabuła serii Beastars skupia się na przypominającym naszą współczesność świecie alternatywnym, w którym żyją antropomorficzne zwierzęta. Główny bohater, wilk Legoshi, zostaje wplątany w sprawę morderstwa, do którego doszło w szkole, do której uczęszcza, podczas gdy wokół narasta napięcie pomiędzy mięsożercami a roślinożercami.

Dwa sezony tego tytułu są obecnie dostępne na polskim Netfliksie. Data premiery trzeciego nadal pozostaje nieznana.