Już jesienią tego roku nadejdzie długo wyczekiwana kontynuacja serii anime Bleach. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że tytuł ten może trafić na platformę streamingową, na dodatek taką, która jest dostępna w Polsce.

Ogłoszono bowiem, że prawa streamingowe do serii anime "BLEACH: Thousand-Year Blood War" zakupiła platforma Disney+.

 

Na obecny moment nie wiadomo, jak na emisji anime odbije się ta informacja. Możliwe, że odcinki będą ukazywały się co tydzień na Disney+, lub w przyszłości trafi tam porcja np. 12 epizodów. Możemy jednak śmiało założyć, że pirackie serwisy, działające na terenie naszego kraju, nie udostępnią nowego sezonu Bleacha.

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, od razu je wam przekażemy.

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek obejmuje rozdziały 481 - 686. Oznacza to, że na fanów Ichigo czeka jeszcze spora dawka nowych epizodów.

Za powstanie nowego sezonu ponownie odpowiedzialne jest studio Pierrot. Ogłoszono również, że nadciągające odcinki przedstawią wydarzenia z wszystkich pozostałych rozdziałów dzieła Tite Kubo. Co więcej, w niedawnym wywiadzie autor zdradził, że podesłał studiu pomysły, które zdecydował się usunąć z mangi. Oznacza to, że możemy ujrzeć nieco bardziej rozbudowane wątki, które wydawały się pominięte, lub zaniedbane w komiksowym pierwowzorze.

Data premiery seriia anime Bleach: Thousand-Year Blood War to październik 2022 roku.