Szykuje się naprawdę ciekawy prezent na początek roku szkolnego. Przedstawiciele polskiego oddziału Netfliksa ogłosili, że już niedługo subskrybenci w naszym kraju otrzymają dostęp do serii anime Hunter x Hunter (2011).

Tytuł ten zawita na platformę dokładnie 1 września 2022 roku. Już teraz możecie dodać serię do swojej listy wyczekiwanych tytułów - wystarczy, że wejdziecie pod ten link.

 

Seria anime Hunter x Hunter (2011) bazuje na wysoko ocenianej mandze autorstwa Yoshihiro Togashiego. Tytuł ten zadebiutował na łamach magazynu Weekly Shounen Jump w 1998 roku, a do tej pory ukazało się zaledwie 390 rozdziałów, co ma związek z przewlekłą chorobą autora. Od kilku lat mangaka nie był w stanie narysować nawet jednego rozdziału, chociaż już niedługo się to zmieni. Togashi ogłosił, że przygotowuje się do wydania kilku nowych chapterów, ale termin powrotu tego tytułu jeszcze nie jest znany.

W 1999 roku powstała krótka seria anime Hunter x Hunter, która stanowiła wczesną adaptację niewielkiej porcji rozdziałów. W 2011 roku studio Madhouse zdecydowało się zrestartować ten projekt, czego efektem jest seria mająca aż 148 epizodów. Prawdopodobnie wszystkie z nich zostaną udostępnione 1 września na polskim Netfliksie.

Planujecie seans tego serii anime?