To była tylko kwestia czasu. Już od dłuższego czasu po sieci krążyły plotki związane z potencjalną długością wiosennej serii anime Spy x Family.

Chociaż ostatni dwunasty odcinek tego tytułu debiutuje właśnie dzisiaj, mamy dobre wieści dla fanów Anyi i reszty rodziny Forgerów. Oficjalnie potwierdzono, że Spy x Family powróci już w październiku z drugą częścią pierwszego sezonu. Poniżej znajdziecie teaser kontynuacji.

 

 

Wcześniejsze plotki wskazywały, że na cały sezon złoży się łącznie 25 odcinków, czyli prawdopodobnie druga część obejmie aż 13 epizodów.

Opis: To historia szpiega o pseudonimie Zmierzch, który otrzymuje zadanie dotarcia do szefa wrogiej organizacji, Donovana Desmonda. Aby tego dokonać zakłada fikcyjna rodzinę. Adoptuje córkę, którą zapisuje do elitarnej szkoły, w której uczy się dziecko Desmonda. Zmierzch nie ma pojęcia, że jego przybrana żona to tak naprawdę zabójczyni do wynajęcia, a zaadaptowana córka potrafi czytać w myślach.

 

 

 

Manga Spy x Family ukazuje się od 2019 roku i cieszy się ogromną popularnością. Za powstanie animowanej wersji odpowiadają cenione studia: WIT (Attack on Titan) i CloverWorks. Premiera pierwszej części odbyła się 9 kwietnia 2022 roku.

Spy x Family to jedna z 11 serii anime, które polecaliśmy śledzić wiosną tego roku. Więcej interesujących nowych tytułów znajdziecie na łamach tego artykułu.