Niespełna dwa tygodnie temu do japońskich wszedł film anime Dragon Ball Super: Super Hero. Jego zachodnia premiera odbędzie się latem tego roku, a tymczasem twórcy mają dla fanów bardzo dobre wieści. Oficjalnie ogłoszono, że w przyszłości powstanie kolejny projekt anime z uniwersum Dragon Balla.

Te dobre wieści przekazał szef pokoju scenarzystów Dragon Balla, pracujących w wydawnictwie Shueisha, Akio Iyoku. Rozmowa z nim została zamieszczona na łamach najnowszego numeru magazynu V-Jump.

"Film Dragon Ball Super: Super Hero został stworzony z myślą o japońskiej widowni, ale ze świadomością, że obejrzy go cały świat. Dragon Ball to seria, z której Japonia jest bardzo dumna, więc czujemy ogromną odpowiedzialność pracując nad tym filmem. Jego premiera w Ameryce odbędzie się już latem. Co potem? Skoro pytacie... nowy projekt z tego uniwersum już powstaje! Film Super Hero był tworzony przez pięć lat, więc to normalne, że już teraz pracujemy and czymś nowym! Toriyama-sensei nadzoruje cały projekt, rzuca pomysły i tworzy szkice koncepcyjne. Staramy się, żeby pokazać światu na co nas stać" - oświadczył Iyoku.

 

bsbf

 

Chociaż żadne dodatkowe szczegóły na temat kolejnego animowanego projektu ze świata Dragon Balla nie zostały jeszcze wyjawione, fani z pewnością mają nadzieję, że nareszcie ruszy dalsza ekranizacja mangi Dragon Ball Super.

Dzieło Akiry Toriyamy i Toyorato ukazuje się nieprzerwanie od czerwca 2015 roku. Do tej pory tytuł ten zebrał już 85 rozdziałów, a fabuły wystarczyłoby na niezłą porcję nowych odcinków. Manga wykracza poza ukazany w serii anime Turniej Mocy. Podjęte zostały nowe wątki, które zawierają bardzo ciekawe wydarzenia i niesamowite pojedynki.

Możliwe jednak, że czeka nas po prostu kolejna kinówka. A wy, chcielibyście obejrzeć kolejną produkcję kinową, czy może jednak kontynuację serii odcinkowej?