Już naprawdę niedługo odbędzie się premiera wyczekiwanego filmu anime ze świata wykreowanego przez Akirę Toriyamę. Do sieci trafiła nowa zapowiedź produkcji o tytule Dragon Ball Super: Super Hero.

Poza poniższym wideo twórcy podzielili się także nowym terminem premiery. Wspomniany film anime wkroczy do japońskich kin już 11 czerwca 2022 roku. Do niedawna produkcja ta była datowana na 22 kwietnia, jednak - ze względu na atak hakerski w studiu TOEI - zdecydowano się przesunąć premierę. Na szczęście opóźnienie nie będzie zbyt duże.

 

 

Chociaż szczegóły fabularne na temat tego filmu nie zostały jeszcze wyjawione, wygląda na to, że jego akcja nie pokryje się w wydarzeniami, które przedstawia manga Dragon Ball Super już po akcji z finału serii anime. Dla przypomnienia manga autorstwa Toyotarou podjęła już dwa różne nowe wątki - jeden poświęcony potężnemu Moro, a drugi (trwający obecnie) skupiający się wokół Granolaha, który poprosił smoka o siłę przewyższającą nawet Saiyan.

Gościnnie w obsadzie głosowej pojawią się:

  • Hiroshi Kamiya jako Gamma #1
  • Mamoru Miyano jako Gamma #2
  • Miyu Irino jako Dr. Hedo
  • Volcano Ōta jako Magenta
  • Ryota Takeuchi jako Carmine

Będzie to 21. animowana produkcja pełnometrażowa z tego uniwersum. W prace zaangażowany jest twórca losów Goku, Akira Toriyama. Niestety, na obecny moment nie wiadomo, czy produkcja ta wkroczy do polskich kin. Jednak, niedawna premiera Belle i zbliżający się seans Jujutsu Kaisen #0 zwiastują, że na naszym rodzimym rynku anime zyskuje coraz większą popularność.