Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation to wysoko oceniana zeszłoroczna seria anime, która w wielu rankingach zdobywa pierwsze miejsce. Pierwszy sezon adaptacji light novel, autorstwa Rifujin na Magonote, był emitowany od stycznia do grudnia 2021 roku, z przerwą między marcem, a październikiem.

Choć powrót tego tytułu wydawał się nieunikniony, ze względu na pozytywne opinie widzów, dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie kontynuacji. Zapowiedziano drugi sezon serii anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation. Poniżej znajdziecie grafikę promującą nadciągające epizody.

Mushoku Tensei opowiada losy 34-letniego mężczyzny, który ginie i odradza się w świecie fantasy. Przyjmuje postać młodzieńca obdarzonego ogromnym magicznym talentem. Rudeus Greyrat wyrusza w podróż, podczas której spotyka wielu interesujących kompanów. Musi również poradzić sobie z narastającymi trudnościami.

Pierwszy sezon tej serii dla studia Bind wyreżyserował Manabu Okamoto (Gamers!). Projektem postaci zajął się Kazutaka Sugiyama (DARLING in the FRANXX). Na obecny moment nie wiadomo, czy panowie będą zaangażowany w sequel, ale jest ku temu spore prawdopodobieństwo.

Data premiery drugiego sezonu pozostaje nieznana. Warto dodać, że już w zeszłym roku pojawiły się plotki sugerujące, że produkcja ta doczeka się nie tylko drugiego, ale także trzeciego sezonu. Kiedy tylko pojawią się nowe szczegóły, od razu je wam przekażemy.

 

 

 

 

 

 

 

>