Initial D to popularna japońska manga, która doczekała się jeszcze popularniejszej wersji animowanej. Nawet jeśli nie interesują was produkcje anime to z pewnością kojarzycie utwór "Deja Vu", który cieszy się niemałym uznaniem w środowisku memowym.

Autorem Initial D jest Shuuichi Shigeno, który tworzył ten tytuł w latach 1995 - 2013. We wrześniu 2017 roku pan Shigeno rozpoczął kolejną mangę, MF Ghost. To właśnie ta pozycja doczeka się teraz wersji animowanej.

 

 

Seria anime MF Ghost zadebiutuje dopiero w 2023 roku. Co więcej, nie podano jeszcze studia, które przygotuje tę produkcję.

Opis: Akcja tego tytułu rozgrywa się z latach 20-tych XXI wieku, kiedy samojeżdżące samochody stały się normalnością w Japonii. Głównym bohaterem jest genialny kierowca, który powraca do Japonii po ukończeniu szkoły wyścigowej w Anglii.

Kiedy tylko pojawiła się ta zapowiedź, fani Initial D od razu zaczęli toczyć dyskusje na temat potencjalnej ścieżki dźwiękowej. Kto wie, może również i tym razem pojawi się nowy materiał godny memów. Jedno jest pewne, zapowiada się naprawdę interesująca pozycja, która powinna trafić w gust fanów ostrej jazdy.

 

Tagi Anime Manga