Oban Star Racers to serial animowany, który był emitowany od kwietnia do grudnia 2006 roku. Widzowie z naszego kraju mogli po niego sięgnąć za sprawą stacji telewizyjnej Jetix. Choć produkcja ta zakończyła się na 26 odcinkach, a sam finał sugerował brak możliwości poprowadzenia historii dalej, już w marcu 2017 roku pojawiły się głośne doniesienia na temat potencjalnego sequela i spin-offu.

Główny twórca tego tytułu, Savin Yeatman-Eiffel, podzielił się wówczas grafiką, którą znajdziecie poniżej. To ujęcie przedstawiające starsze wersje dwójki bohaterów, Molly i księcia Aikki.

 

Przez ostatnie lata temat kontynuacji pokrywał się kurzem. Savin Yeatman-Eiffel postanowił go jednak ponownie poruszyć na odbywającym się niedawno specjalnym panelu, który zorganizowano z okazji 15-lecia finału serialu animowanego Oban Star Racers.

Główny twórca wskrzesił ideę potencjalnego sequela i spin-offu, a w ręce fanów zostały oddane nowe szkice koncepcyjne.

 

 

Chociaż dalsze przygody Molly nadal pozostają tylko kwestią domysłów, Yeatman-Eiffel postanowił podzielić się z widzami inną ciekawą informacją. Dowiedzieliśmy się, że już w lutym 2022 roku wystartuje akcja crowdfundingowa na rzecz wydania blu-ray serialu animowanego Oban Star Racers.

 

 

Co ciekawe, twórca postanowił przybliżyć kwestię nośnika blu-ray z polskim dubbingiem. Okazuje się, że chociaż część nagrań audio z polskimi kwestiami bohaterów "zaginęła", Yeatman-Eiffel obiecał, że brakujące odcinki otrzymają przynajmniej dubbing w nieco gorszej jakości.

 

 

Zamierzacie wesprzeć nadciągającą akcję crowdfundingową? A może interesuje was tylko sequel tego tytułu?

Kto wie, może sukces wydania blu-ray sprawi, że dalsze losy Molly zostaną oficjalnie potwierdzone.

 

Tagi Anime Seriale