Na Netflix zmierza nowy oryginalny film anime, przy którym pracuje naprawdę doświadczona ekipa. Przedstawiciele giganta steamingu oficjalnie zapowiedzieli pełnometrażowy projekt o tytule Bubble.

Zaprezentowany poniżej film anime przygotowuje studio WIT (Attack on Titan). Premiera na Netfliksie odbędzie się już 28 kwietnia 2022 roku.

 

 

Opis: Akcja tego tytułu toczy się w Tokio, po tym jak tajemnicze bańki przeczące prawu grawitacji pojawiły się na niebie. Od tego czasu Tokio stało się prawdziwym placem zabaw dla żądnej rozrywki młodzieży. Hibiki to parkourowiec, który wpada do morza pełnego baniek. Jego życie ratuje Uta, dziewczyna dzierżąca tajemniczą moc.

Za reżyserię tej produkcji odpowiada Tetsuro Araki (Attack on Titan, Kabaneri of the Iron Fortress), a scenariusz przygotował Gen Urobuchi (Puella Magi Madoka Magica, nowelki Fate/Zero, Psycho-Pass). Z kolei projektem postaci zajął się Takeshi Obata (Death Note, Platinum End). Muzykę skomponuje Hiroyuki Sawano (Attack on Titan, 86).

Chociaż streamingowa premiera odbędzie się w kwietniu, dokładnie 13 maja 2022 roku wspomniany film wejdzie do japońskich kin.