Tokyo Revengers to niezwykle popularna japońska manga, autorstwa Kena Wakui. Dzięki udanej adaptacji animowanej od studia LIDENFILMS tytuł ten uplasował się wśród trzech mang z najwyższą sprzedażą w 2021 roku (na terenie Japonii). W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy manga Tokyo Revengers sprzedała się w Kraju Kwitnącej wiśni w nakładzie niemal 25 mln tomów.

Seria anime, o której mowa, była emitowana od kwietnia do września tego roku. Fani tego tytułu tylko wyczekiwali zapowiedzi drugiego sezonu, która musiała w końcu nadejść. Dokładnie dzisiaj do sieci trafiły informacje, z których wynika, że animowana wersja Tokyo Revengers faktycznie powróci w nowych odcinkach.

Opis: Takemichi Hanagaki dowiaduje się, że dziewczyna, z którą kiedyś się umawiał, zginęła na skutek konfliktu tokijskich gangów. Nieoczekiwanie udaje mu się przenieść 12 lat wstecz, do czasów nastoletnich. Takemichi postanawia nie dopuścić do śmierci swojej dziewczyny, ale żeby tego dokonać będzie musiał nie tylko zaprzyjaźnić się z członkami tokijskiego gangu, ale także piąć się w nim po szczeblach władzy.

Manga Tokyo Revengers ukazuje się od marca 2017 roku, a już 17 grudnia w japońskich księgarniach pojawi się 25. tom tego tytułu. Dzięki ponad 220 rozdziałom dzieło Kena Wakui posiada ilość materiału źródłowego umożliwiającą stworzenie nie tylko drugiego, ale także trzeciego sezonu serii anime.

Mieliście okazję sprawdzić tę produkcję? A może już teraz wyczekujecie drugiego sezonu?

 

Tagi Anime Manga