Już niedługo biblioteka Netfliksa wzbogaci się o kolejną oryginalną serię anime. Jak podaje serwis Comic Natalie, studio Zero-G (Tsugumomo, Grand Blue Dreaming, Battery the Animation) przygotowuje 13-odcinkową produkcję o tytule Lady Napoleon.

Dowiedzieliśmy sie również, że w prace nad tym projektem zaangażowany jest mangaka Shin Kibayashi (Kaze to Kaminari, Shima Kōsaku no Jiken-bo). Pozycję reżysera obejmuje Noriaki Akitaya (Bakuman. all three seasons, Active Raid, ORESUKI: Are you the only one who loves me?)

Opis: Sophie pochodzi w prostej linii od Napoleona Bonaparte. Jest przywódczynią organizacji Lady Napoleon, która planuje zawładnąć światem. Dawno temu Napoleon posiadał trzy mistyczne relikty, a Sophie zamierza je teraz odnaleźć. W jej wyprawie towarzyszą jej lokaj (imieniem Lokaj), oraz mistrz sztuk walk, Guy.

Co ciekawe, już w lutym 2020 roku przedstawiciele Netfliksa ogłosili, że współpracują z Kibayashim nad nową serią anime. Czyżby to właśnie ten projekt powstawał już od tak dawna? Możliwe zatem, że premiera Lady Napoleon odbędzie się już wkrótce.

Czekacie na nadejście tego tytułu?

 

Tagi Anime Netflix