Nastała chwila, na którą czekały miliony fanów anime i mangi z całego świata. Podczas odbywającego się dzisiaj wydarzenia MAPPA STAGE 2021 -10th Anniversary- został oficjalnie zaprezentowany pierwszy zwiastun serii anime Chainsaw Man. Niestety, data premiery nadal pozostaje nieznana.

Za powstanie tej produkcji odpowiedzialne będzie studio MAPPA, które powołało do życia takie tytuły jak Jujutsu Kaisen i najnowszy sezon Attack on Titan.

 

 

Opis: Denji chciałby wieść normalne życie, ale pewnego dnia zostaje zabity przez złego demona. To jednak nie koniec jego historii. Denji łączy sie z zaprzyjaźnionym demonem-piłą i staje się człowiekiem-piłą, po czym dołącza do organizacji walczącej ze złymi demonami.

Za powstanie mangi Chainsaw Man odpowiada Tatsuki Fujimoto, autor docenianego tytułu Fire Punch. Chociaż manga Chainsaw Man zakończyła się w grudniu zeszłego roku, na 97. rozdziale, już niedługo tytuł ten powróci w "drugiej części", w której głównym bohaterem ponownie będzie Denji.

Podczas wydarzenia MAPPA STAGE 2021 -10th Anniversary- zaprezentowano również nową grafikę promującą drugą część finałowego sezonu Attack on Titan. Premiera nowych odcinków jest przewidziana na najbliższą zimę.

 

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje związane z tymi dwoma wyczekiwanymi tytułami, od razu je wam przekażemy.