Już w nadciągającym sezonie zimowym rozpocznie się seria anime bazująca na mandze Daisuke Hagiwary, Horimiya. Okazuje się jednak, że na fanów tej niezwykłej historii czekają kolejne dwa interesujące projekty.

Oficjalnie zapowiedziano, że już 5 lutego 2021 roku zadebiutuje film aktorski Horimiya. Ponadto, dokładnie 16 lutego 2021 roku rozpocznie się emisja 7-odcinkowego serialu aktorskiego o tym samym tytule. W rolach głównych ujrzymy Ōji Suzukiego i Sayu Kubotę.

vsdvs

 

Opis: Kyouko Hori to wzorowa uczennica, która ukrywa przed innymi, że cały wolny czas poświęca młodszemu rodzeństwu. Izumi Miyamura to wzorowy uczeń, który pod bujną czupryną skrywa dziewięć kolczyków, a na ramieniu ma wielki tatuaż. Cały czas udają kogoś innego, a swoją prawdziwą naturę wyzwalają dopiero poza szkołą. Ich ścieżki nieoczekiwanie krzyżują się już po lekcjach.

Za reżyserię obu projektów odpowiedzialna będzie Hana Matsumoto. Scenariusze przygotowuje Yoshifumi Sakai. Co ciekawe, film będzie stanowił seans trzech pierwszych odcinków serialu z dodatkowymi scenami.

Przypominamy przy okazji, że seria anime Horimiya wystartuje już 9 stycznia 2021 roku.